سپتیک تانک آماده یا پیش ساخته نوعی گند انبار است که با تزریق بتن ضد سولفات به داخل قالب های بتن ساخته می شود و از ایزوگام فویل دار برای عایق بندی آن استفاده می کنند تا پساب های اسیدی، بتن های سپتیک تانک ها را تخریب نکند. همچنین به دلیل سنگین بودن سپتیک تانک های آماده و دشواری های انتقال آن ها به محل نصب، سپتیک تانک ها را به صورت تکه تکه می سازند و در محل پروژه مونتاژ می کنند.

سپتیک تانک آماده یا پیش ساخته نوعی گند انبار است که با تزریق بتن ضد سولفات به داخل قالب های بتن ساخته می شود و از ایزوگام فویل دار برای عایق بندی آن استفاده می کنند تا پساب های اسیدی، بتن های سپتیک تانک ها را تخریب نکند. همچنین به دلیل سنگین بودن سپتیک تانک های آماده و دشواری های انتقال آن ها به محل نصب، سپتیک تانک ها را به صورت تکه تکه می سازند و در محل پروژه مونتاژ می کنند. سپتیک تانک ها ساده ترین و پر کاربرد ترین بخش در تصفیه فاظلاب ها است مخصوصا فاظلاب های انسانی و بهداشتی همچنین در هنگام نصب سپتیک تانک های بتنی در محل پروژه توجه داشته باشید که حتما سپتیک تانک ها به صورت موازی و به روش منهول نصب شود نه به صورت متوالی. نحوه ی کار سپتیک تانک های بتنی (آماده) در سپتیک تانک ها مواد وذرات درشت ته نشین شده و در کف سپتیک تانک ها انباشته می شوند و روغن و چربی های موجود در فاظلاب ها بر روی سطح جمع می شوند و میکرو ارگانیسم های موجود در فاظلاب در شرایط بی هوازی باعث تجزیه شدن مواد آلاینده شده و آلودگی فاظلاب ها را کم تر می کنند. دیوار ساخته شده بین قسمت اول و دوم از عبور چربی  ها و مواد ته نشین از ناحیه اول به دوم جلوگیری می کند اما سپتیک تانک های بتنی آماده با سایر سپتیک تانک ها متفاوت هستند چرا که سپتیک تانک ها به صورت استوانه ای و عمودی ساخته می شوند که  درست کردن بخش اول و دوم در آن امکان پذیر نیست. در سپتیک های آماده دو استوانه داخل یکدیگر هستند که یکی از این استوانه های نقش لجن گیر و استوانه ی دوم نقش زلال کننده را ایفا می کند در واقع استوانه ی دوم نقش دیواره ی بین منطقه ی اول و دوم را در سپتیک تانک های افقی بر عهده دارد. پساب خروجی از سپتیک تانک ها بیش تر وارد چاه جذبی می شود و بیش تر برای تصفیه و متعادل سازی فاضلاب استفاده می شود. سپتیک تانک های سنگی سپتیک تانک های بتنی یکی از ارزان ترین و ساده ترین تجهیزات در تصفیه ی فاظلاب ها است امروزه از این محصول در رستوران ها، ادارات، پاساژ های تجاری و مجتمع های مسکونی استفاده می شود سپتیک تانک ها در زمان گذشته از به صورت سنگی تولید می شدند اما بعد از کشف بتن و سیمان سپتیک تانک ها سنگی جای خود را به سپتیک تانک های بتنی دادند. سپتیک تانک های سنگی بسیار مناسب برای مناطق سردسیر و پر برف و باران است اما سپتیک های بتنی برای بتن ریزی نیاز به آب و هوای معتدل و بدون باران دارند. شما می توانید این محصول را از هر کجای ایران به سریع ترین روش از شرکت فرآب صنعت تهیه کنید

سپتیک تانک ها ساده ترین و پر کاربرد ترین بخش در تصفیه فاظلاب ها است مخصوصا فاظلاب های انسانی و بهداشتی همچنین در هنگام نصب سپتیک تانک های بتنی در محل پروژه توجه داشته باشید که حتما سپتیک تانک ها به صورت موازی و به روش منهول نصب شود نه به صورت متوالی.

نحوه ی کار سپتیک تانک های بتنی (آماده)

در سپتیک تانک ها مواد وذرات درشت ته نشین شده و در کف سپتیک تانک ها انباشته می شوند و روغن و چربی های موجود در فاظلاب ها بر روی سطح جمع می شوند و میکرو ارگانیسم های موجود در فاظلاب در شرایط بی هوازی باعث تجزیه شدن مواد آلاینده شده و آلودگی فاظلاب ها را کم تر می کنند. دیوار ساخته شده بین قسمت اول و دوم از عبور چربی  ها و مواد ته نشین از ناحیه اول به دوم جلوگیری می کند اما سپتیک تانک های بتنی آماده با سایر سپتیک تانک ها متفاوت هستند چرا که سپتیک تانک ها به صورت استوانه ای و عمودی ساخته می شوند که  درست کردن بخش اول و دوم در آن امکان پذیر نیست.

در سپتیک های آماده دو استوانه داخل یکدیگر هستند که یکی از این استوانه های نقش لجن گیر و استوانه ی دوم نقش زلال کننده را ایفا می کند در واقع استوانه ی دوم نقش دیواره ی بین منطقه ی اول و دوم را در سپتیک تانک های افقی بر عهده دارد.

پساب خروجی از سپتیک تانک ها بیش تر وارد چاه جذبی می شود و بیش تر برای تصفیه و متعادل سازی فاضلاب استفاده می شود.

نحوه ی کار سپتیک تانک های بتنی (آماده)

سپتیک تانک های سنگی

سپتیک تانک های بتنی یکی از ارزان ترین و ساده ترین تجهیزات در تصفیه ی فاظلاب ها است امروزه از این محصول در رستوران ها، ادارات، پاساژ های تجاری و مجتمع های مسکونی استفاده می شود سپتیک تانک ها در زمان گذشته از به صورت سنگی تولید می شدند اما بعد از کشف بتن و سیمان سپتیک تانک ها سنگی جای خود را به سپتیک تانک های بتنی دادند.

سپتیک تانک های سنگی بسیار مناسب برای مناطق سردسیر و پر برف و باران است اما سپتیک های بتنی برای بتن ریزی نیاز به آب و هوای معتدل و بدون باران دارند.

شما می توانید این محصول را از هر کجای ایران به سریع ترین روش از شرکت فرآب صنعت تهیه کنید.