سپتیک تانک دو جداره پلی اتیلن

سپتیک تانک دو جداره پلی اتیلن

یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش ها برای تصفیه در سیستم فاضلاب سپتیک تانک ها هستند که به عنوان یک دستگاه تصفیه کوچک، فاضلاب را تصفیه می کند. نام دیگر سپتیک تانک گند انبار است که با روش های بی هوازی توسط باکتری ها، فاضلاب را تصفیه می کند سپتیک تانک بر اساس متریال ساخته شده توسط آن به انواع مختلفی تقسیم شده اند اما روش کار همه ی سپتیک تانک به یک صورت است در این مقاله به بررسی سپتیک دو جداره پلی اتن خواهیم پرداخت.

انواع سپتیک تانک

سپتیک تانک ها از نظر متریال ساخته شده به انواع مختلفی تقسیم می شوند که در این قسمت از مقاله به بررسی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت:

انواع سپتیک تانک

سپتیک تانک بتنی

یکی از محصولات شرکت فرآب صنعت سپتیک تانک بتنی هستند که به صورت پیش ساخته  بر اساس سفارس مشتریان در کارگاه ساخته می شود و به محل نصب انتقال داده می شود. در ساخت این نوع سپتیک تانک از متریال بسیار با کیفیتی مانند سیمان تیپ ۵ ضد سولفات استفاده می شود.

و در زمان ساخت این نوع سپتیک تانک، پوشش داخلی آن ها را با ایزوسیل پوشانده می شود تا مواد شیمیایی موجود در فاضلاب باعث خوردگی بتن سپتیک تانک نشود و در پوشش خارجی آن از ایزوگام استفاده می کنند که به صورت کامل سپتیک تانک عایق شده و فاضلاب موجود در داخل سپتیک تانک به بیرون درز نکند.

سپتیک تانک های فایبر گلاس

با پیشرفت علم و تکنولوژی، فایبر گلاس ها جای فلزات را می گیرند و به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و… استفاده آن ها نیز بالا رفته است. شرکت فرآب صنعت نیز برای اولین بار در ایران با استفاده از تکنولوژی های FRP و GRP اقدام به ساخت سپتیک تانک فایبر گلاس کرده است. این نوع سپتیک تانک ها به دلیل مقاومت بالا و قیمت مقرون به صرفه ای که دارند. مشتریان زیادی نیز به سراغ آن ها می آید.

از ویژگی های مهم این نوع سپتیک تانک امکان حمل با هر حجم به تمام پروژه ها و همه جاها است. به عنوان مثال در پروژه هایی که امکان حمل سپتیک تانک های بزرگ وجود ندارد می توان با انتقال پنل های سپتیک تانک به پروژه و نصب آن در مکان می توان به راحتی از این نوع سپتیک تانک ها استفاده کرد.

سپتیک تانک های دو جداره پلی اتیلنی

یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین سپتیک تانک ها، سپتیک تانک پلی اتینی هستند. اصل ترین کاربرد پلی اتیلن در صنعت آب و فاضلاب است که به دلیل نفوذ ناپذیری آن می توان منابع آبی و فاضلابی را در آن نگه داشت و آن ها را تصفیه کرد.

اما نوعی از سپتیک تانک های پل اتیلنی هستند که که به صورت دو جداره ساخته شده اند و در برابر فشار های خارجی و داخلی بسیار مقاوم هستند. این نوع از سپتیک تانک ها بسیار کاربردی و نسبت به مزایای آن ها مقرون به صرفه هستند.

مزایای استفاده از سپتیک تانک های دو جداره پلی اتیلن

مزایای استفاده از سپتیک تانک های دو جداره پلی اتیلن

از مزایای سپتیک تانک های دو جداره پلی اتیلن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی هستند
  • در برابر مواد شیمیایی تولید شده توسط فاضلاب ها مقاوم هستند
  • حمل و نقل این نوع سپتیک ها بسیار آسان است
  • می توان این نوع از سپتیک تانک ها را در ابعاد مختلف طراحی کرد
  • به صورت دائم در حال تصفیه فاضلاب است
  • به دلیل عایق بندی صحیح، هیچ گونه فاضلابی از آن به بیرون درز نمی کند.
  • باعث ایجاد محیطی سالم و بهداشتی می شود.
  • مقاومت بالایی در برابر زلزله دارند.

قیمت و خرید سپتیک تانک دوجداره پلی اتیلن فراب صنعت

سپتیک تانک های دو جداره پلی اتیلن یکی از مقرون به صرفه ترین و مقاوم ترین سپتیک تانک های تولید شده توسط شرکت فرآب صنعت هستند اگر قصد خرید سپتیک تانک های دو جداره پلی اتیلن را داشتید می توانید با مشاوران ما در شرکت فراب صنعت تماس گرفته و در این زمینه مشاوره رایگان دریافت کنید.