قیمت انواع سپتیک تانک پلی اتیلنی
5/5 - (1 امتیاز)

سپتیک تانک های پلی اتیلنی یک مخزن دو جداره است که فاضلاب های مراکز بهداشتی، صنعتی، تجاری، سرویس های بهداشتی و حمام را قبل از ورود به چاه جذبی تصفیه می کند. سپتیک تانک های پلی اتیلنی به دلیل طراحی خاصی که دارد کاملترین نوع حوضچه تصفیه فاضلاب ساده را دارند که فاضلاب خروجی را تا ۶۳ درصد تصفیه می کند و همچنین با استفاده از سپتیک تانک های پلی اتیلن می توان گرفتگی چاه فاضلاب را به صفر رساند.

در این مقاله به بررسی بیشتر سپتیک تانک های پلی اتیلنی و قیمت های آن خواهیم پرداخت.

کاربرد سپتیک تانک های پلی اتیلنی

کاربرد سپتیک تانک های پلی اتیلنی

کاربرد اصلی سپتیک تانک های پلی اتیلنی در صنعت آب و فاضلاب و برای دفع فاضلاب و همچنین حفظ منابع آبی و ذخیره آب است چرا که این مواد دارای مقاومت بالا در برابر خورندگی و مواد شیمیایی و اسیدی هستند.

امروزه بسیاری از شرکت های تولید کننده سپتیک تانک در دنیا برای تصفیه آب و فاضلاب از پلی اتیلن برای تولید لوله های آبی و فاضلابی و همچنین مخازن آب شیرین و مخازن نگه دارنده مواد شیمیایی و اسیدی و مخازن نگهدارنده آب های سطحی و سپتیک تانک استفاده می کنند همچنین استفاده از این متریال باعث کاهش هزینه برای خریدار می شود زیرا در دراز مدت مجبور به بازبینی مکرر و تعویض سپتیک تانک پلی اتیلنی نخواهد بود

سپتیک های پلی اتیلنی هزینه خرید،نصب و همچنین هزینه نگهداری کمتری را داشته و نیازی به آب بندی و عایق کاری ندارند به همین دلیل در ادامه این مقاله به بررسی بیش تر قیمت سپتیک تانک پلی اتیلنی خواهیم پرداخت.

قیمت سپتیک تانک پلی اتیلنی

در ابتدا به شما این نکته را بگوییم که قیمت سپتیک علاوه بر این که به متریال به کار رفته در آن بستگی دارد به مقدار حجمی که مشتری سفارش داده است نیز بستگی دارد به عنوان مثال قیمت سپتیک تانک با حجم ۵هزار لیتر کم تر است از قیمت سپتیک تانک با حجم ۱۰ هزار لیتر.

اما سپتیک تانک های پلی اتیلنی به صورت کلی نسبت به سپتیک تانک های بتنی و سپتیک تانک های فایبر گلاس بسیار مقرون به صرفه هستند زیرا دارای مقاوت بسیار زیادی هستند و شرکت فرآب صنعت بیشتر به مشتریان خود پیشنهاد می کند از این نوع سپتیک تانک استفاده کنند.

مزایای استفاده از سپتیک تانک

مزایای استفاده از سپتیک تانک

از مزایای استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلن دو جداره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طول عمر حداقل ۵۰ سال
  • مقاومت بالا در برابر اشعه ماورابنفش UV
  • مقاومت شیمیایی بسیار جالب در مقابل اسید ها، بازها، گازهای حاصله از فاضلاب
  • مقاومت در برابر خورندگی خاک و مواد اسیدی موجود در خاک
  • وزن سبک که موجب حذف بسیاری از هزینه های سربار می شود
  • انعطاف پذیری عالی جهت استفاده بهینه در مناطق ناهموار
  • نصب آسان و سریع
  • مقاومت خوب در برابر شکستگی و ترک (در مقابل زلزله)
  • ضریب زبری بسیار ناچیز

کلام آخر

سپتیک تانک پلی اتیلن از محصولات پر فروش شرکت مهندسی فرآب صنعت در زمینه تصفیه فاضلاب بهداشتی است که در ابعاد مختلف  و با  قیمت بسیار مناسب ساخته می شود اگر شما هم به دنبال خرید سپتیک تانک هستید می توانید با مشاروان ما در شرکت فرآب صنعت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.