4.5/5 - (2 امتیاز)

مخزن آب آشامیدنی از محصولات ارزشمند در صنعت آب می باشد که با قیمت مناسب و فروش بالا نیاز مشتریان گرامی را در زمینه نگهداری آب و فاضلاب برطرف نموده است.

امروزه نگهداری و تامین آب مصرفی مورد نیاز یکی از مهمترین جوامع مسکونی و شهری می باشد. از اینرو نگه داری آب آشامیدنی در مخازن بهداشتی و عاری از هر گونه آلودگی، گام مهمی در جهت حفظ سلامتی خواهد داشت. امروزه ۳ نوع از این گونه مخازن به صورت آماده و پیش ساخته و یا در جا استفاده می گردند که عبارتند از

–      مخازن بتن مسلح

–      مخازن پلی اتیلنی

–      مخازن فایبرگلاس پیش ساخته و درجا

مخزن آب آشامیدنی جنس از فایبرگلاس، مخزن آب

مخزن آب آشامیدنی از جنس فایبرگلاس

مخزن آب آشامیدنی از جنس فایبرگلاس

این مخازن به صورت پیش ساخته و یا در محل ساخته و بهره برداری می گردند. شرکت مهندسی فرآب صنعت با استفاده از با کیفیت ترین و مرغوب ترین الیاف NPG و رزین های مخصوص جهت نگهداری آب اشامیدنی، اقدام به تهیه و تولید این گونه از مخازن فایبرگلاس جهت نگهداری مایعات و من جمله آب آشامیدنی نموده است

از مزایای این مخازن در مقایسه با سایر مخازن می توان به:

–     سرعت ساخت بالاتر در مقایسه با سازه های بتن مسلح

–      هزینه اجرای بسیار پایین تر در مقایسه با مخازن پلی اتیلن و بتن مسلح

–      عدم ایجاد جلبک (به دلیل نوع الیاف و رزین های مصرفی و جلوگیری از رشد میکرو ارگانیسم)

–      خاصیت ضد UV

–      عدم ایجاد مواد سرطانزا (آب آشامیدنی پس از مدتی در تماس با بدنه مخازن، منجر به ایجاد مواد شیمیایی خواهد گردید – در مخازن بتنی پلی اتیلنی)

–      حمل و نقل بسیار راحت تر و قابلیت پرتابل بودن

–      ساخت در محل مطابق با ابعاد و فضای موجود

–      سازگاری با شرایط محیطی آب و هوا

 خواهشمند است جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فنی ما با شماره های ۳-۲۶۳۱۸۳۳۲ ، ۲۶۳۱۴۱۹۸ ، ۲۲۳۲۰۰۵۸ و ۰۹۱۲۳۳۵۵۹۶۰ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس ایمیل  farab_sanaat@yahoo.com    با ما در ارتباط باشید.